1- مقام اول رو میدم به مهراد هیدن ! هم از سبک موسیقی اش و هم از شخصیتش خیلی خوشم میاد !

2-رضا پیشرو و محمدرضا شایع . هم بخاطر سبک خاصشون . هرچند این دو نفر سبک نسبتا متفاوتی در رپ خوندن دارند . رضا پیشرو بیشتر گنگ و حالت های عرفانی ( نمیدونستم کلمه درست چیه به نظرم یه جور عرفانه ) و شایع هم که نگم براتون ! و هم بخاطر گذشتشون و چه مسیری رو هم طی کردن خیلی باهاشون حال میکنم !

3-کوروش وانتونز . از گروه وانتونز مخصوصا کوروش خیلی خوشم میاد . تو سبک دیس لاو واقعا فوق العادست . کافیه البوم 420 رو گوش بدین !

4-سینا ساعی و تیک تاک + ویلسون . کلا فاز گنگشون بالاست ! البته ناگفته نماند MJ هم گنگش بالاست !

5- سپهر خلصه  . اصلا مغز این پسر فوق العادست . ایهام ها و جمله بندی ها و همچنین طرز خوندنش خاص خودشه !

6- جی جی قدیم : فقط و فقط بخاطر ایهام های زیادی که تو اهنگای قدیمش هست وگرنه الان اصلا بدرد نمیخوره !

7-پوتک و شاهین . پوتک رو با تند خوندن و اعتراضی خوندنش خیلی دوست دارم . به قول یک نفر پوتک یا اهنگاش خیلی خوبن و یا خیلی بد . اهنگ متوسز نداره . شاهین هم توضیح نمیدم :/

+تو این رده بندی اسطوره ها و یه سری بزرگان رپ فارس (چه در حال فعالیت باشند و چه نباشند )  رو نگفتم . چون همیشه تو ذهنم هستن مثل بهرام ، هیچکس ،یاس، علی سورنا و  و .

+شاید یعدا یه سری اضافه کنم !

+دوستان همیشه حاضر در صحنه بگم که این رتبه برای شخصیت و روحیه منه و هیچ جوره از نظر فنی مقایسه نکردم . و از لحاظ کلی این رو بیان نکردم . بلکه دیدگاه کاملا شخصی خودمه . نیایید بگید عه چرا شاهین اخریه و اینا من کمتر گوشش میدم نسبت به بقیه بخاطر همین تو اخر نوشتم . هر وقت فاز شاهین باشه قفلی رو شاهینم ! ولی دوسش دارم !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طب و وب تجربه سفر با مریم انجام پروژه های برنامه نویسی فرهنگ و هنر مـنِ پـنـهـان عقل آبی چورو فميلي سفیر تی وی / SAFIRTV.BLOG.IR تـــکـــســـــرمــــــن